Dárkové poukazy

O nás

Firma Pytloun

Firma Pytloun působí na trhu od roku 2003, kdy poskytovala ubytování dělníkům pouze v jedné bytové jednotce. Z malé firmy se během pěti let stal jeden z největších ubytovatelů v Liberci. V současné době nabízíme ubytování v šesti hotelech a dvou penzionech a provozujeme čtyři stylové restaurace. 

Naším hlavním cílem je poskytovat co nejkvalitnější ubytování za cenu nižší než u konkurence. Abychom svého cíle dostáli, pečlivě vybíráme dodavatele, snižujeme náklady tam, kde je to možné, a šetříme tam, kde je to efektivní bez toho, aby náš zákazník tuto skutečnost pocítil. Vybavení a styl pokojů je velmi citlivě zaměřen na klienta a vystihuje jeho potřeby. Firma spolupracuje s celou řadou odborníků z řad architektů a interiérových designerů, kteří nám pomáhají docílit toho, aby se u nás zákazník cítil příjemně.

V současné době je naše firma aktivní v Libereckém kraji a naším plánem je expandovat i do dalších lokalit České republiky a nabízet kvalitní služby v ubytování a gastronomii. K tomuto cíli přispívá mladý management s kolektivem mladých lidí, kteří mají chuť firmu dále rozvíjet a nabízené služby stále zlepšovat.

Ing. Lukáš Pytloun
majitel

Ještěd
aktuální počasí
15.4°C
Ještěd
aktuální počasí
15.4°C

Zpracovávám...